Targi Rybomania 2017

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech polskich miastach (Poznań, Lublin, Sosnowiec), setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i blisko 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych, w tym tych najbardziej spektakularnych, z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników do prezentacji przynęt w ruchu. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer przyciąga jak magnes, a nie mające końca opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

RYBOMANIA SOSNOWIEC

W marcu 2016 roku RYBOMANIA po raz pierwszy odbyła się na Śląsku. To region stanowiący kolebkę polskiego wędkarstwa, w którym szczególnie mocną pozycję zajmuje wędkarstwo karpiowe. Wydarzenie okazało się absolutnym sukcesem i tym samym pozwoliło nam na integrację wędkarzy z całej Polski.

 

Również Nam było dane uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu w ostatni dzień targów. Niedzielne popołudnie spędziliśmy na zapoznawaniu się z nowościami na rok 2017 jak również poszukiwaniu nowych „smaków” na nadchodzący sezon.